MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Jakie polskie seriale oglądać

Przychodzi weekend, a Ty zastanawiasz się jaki serial obejrzeć? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę TOP 5 polskich seriali! Jesteś gotowy? To zaczynamy!

Lista polskich seriali

Na pierwszym miejscu plasuje się “Rojst” w reżyserii Jana Holoubka, serial kryminalny, który ostatnio znacząco zyskał na popularności. Zaraz po nim nasza lista polskich seriali wyróżnia serial pt. “Behawiorysta”, oparty na podstawie powieści Remigiusza Mroza. Trzecie miejsce zajmuje “Wataha”, polski serial kryminalno-sensacyjny, gdzie tło akcji stanowią Bieszczady. “Ślepnąc od Świateł” to propozycja serialu opartego również na literaturze, ale tym razem powieści Jakuba Żulczyka. Ostatnie miejsce zajmuje “1983” w reżyserii Amerykańskiego producenta i scenarzysty Joshua Long. Serial został doceniony za szczegółowe oddanie klimatu i nastrojów czasów polskiej milicji oraz wyjątkową scenografię.

Gdzie oglądać polskie seriale?

Jedno miejsce, gdzie znajdziesz nowości ze świata kina? Bezpłatna telewizja internetowa WeebTV to rozwiązanie, które docenisz za nieskończone możliwości, jakie ze sobą niesie! Oglądaj na smartfonie, laptopie lub komputerze stacjonarnym bez ograniczeń i ciesz się całodobowym dostępem do ulubionych filmów. Zastanawiasz się, gdzie oglądać polskie seriale? Sprawdź ofertę darmowej telewizji online na www.weeb.tv!

Posty powiązane

Comments (2)

[…] która pozwala pozostać na bieżąco z wiadomości z kraju podczas pobytu za granicą. Nie wiesz, jakie polskie seriale oglądać? Koniecznie sprawdź ostatni wpis na naszym blogu, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie! […]

[…] jak telewizja online zmienia nasze podejście do rozrywki. Dzięki platformom takim jak Weeb.tv, kultowe seriale są teraz dostępne dla nas na wyciągnięcie ręki, zapewniając niezapomniane chwile śmiechu, […]

Zostaw komentarz