MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Telewizja internetowa - korzyści jakie daje

 

Telewizja internetowa – znak naszych czasów. Daje wiele opcji i możliwości swoim odbiorcom. Jakie to korzyści? Tego dowiesz się z naszego artykułu

.

Podstawowe korzyści z wyboru telewizji internetowej

Pierwsza korzyść, to swoboda. Swoboda w wyborze urządzenia do odbioru. Telewizję internetową możemy bowiem oglądać zarówno na telewizorze, jak i na komputerze, laptopie czy smartfonie – czyli wszystkich mobilnych urządzeniach z dostępem do łącza internetowego.

Kolejna korzyść, to lokalizacja. Chcemy oglądać film w parku, w domu, w pociągu, a może w galerii handlowej przy kawie. Nie ma najmniejszego problemu. Istotnym jest tutaj jedynie dostępność do Internetu mobilnego. Im owe łącze jest szybsze i bardziej stabilne, tym komfort odbioru telewizji internetowej, wzrasta.

Dodatkowe korzyści z wyboru telewizji internetowej

Kolejna, przydatna opcja to – przypomnienia. Telewizja internetowa  jak najbardziej to umożliwia.  Umożliwia również funkcję nagrywania, z opcją późniejszego obejrzenia oraz z opcję wyboru lektora lub napisów w różnych wersjach językowych.

Korzystając z telewizji internetowej, możesz dodatkowo wybrać opcję oglądania filmów jednocześnie na kilku urządzeniach, współdzielenia konta ze swoimi bliskimi, czy pobierania materiałów na telefon, aby móc oglądać je w trybie offline. Telewizja internetowa – lepsza od tradycyjnej?

VOD, czyli usługa na życzenie

Opcja ta wprawdzie nie daje możliwości oglądania treści w czasie rzeczywistym. Ale za to daje opcję odtwarzania np. filmów w dowolnie wybranym przez siebie czasie.

Kończąc, telewizja internetowa daje nam możliwość swobodnego dokonywania wyborów. Bo to my decydujemy gdzie, kiedy i co oglądamy. Sami tworzymy sobie środowisko do relaksu, wiedzy i rozrywki.

Wiele korzyści, wiele zastosowań i wciąż rosnące możliwości w odbiorze audiowizualnym rzeczywistości. Zawsze jednak warto zachować ostrożność, szczególnie jeśli chodzi o podawanie tzw. danych wrażliwych. Internet daje mnóstwo możliwości, ale korzystanie z tych zasobów zawsze powinno odbywać się z rozwagą. Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Posty powiązane

Comments (2)

[…] stałym kontakcie z faktami i nowościami telewizyjnymi. Przekonaj się sam, że to bardzo proste. Przekonaj się, że naprawdę […]

[…] pomocą przychodzi…a jakże…telewizja internetowa. Tutaj właśnie każdego dnia możesz trenować swą umiejętność podejmowania decyzji. Co dziś […]

Zostaw komentarz