MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Seriale online w twoim stylu

Tak mało trzeba zrobić, by dostać tak wiele. Wystarczy szybka instalacja telewizji internetowej i świat seriali nie ma już dla ciebie tajemnic. Jest miło, przyjemnie i w swoim stylu. na sofie z lampką wina, przy kominku. Czemu nie? czy to faktycznie możliwe? Sprawdźmy to!

Seriale online, bo tym dziś mowa. To naprawdę fenomen naszych czasów. Znasz może serial „Peaky Blinders”? Z pewnością tak. Na pewno słyszałaś o Tommym Shelbym, usiłującym zwiększyć swoje wpływy, gangsterze.

Serial zdobył 4 nagrody IFTA, 3 nagrody BAFTA TV i 22 inne nominacje do nagród filmowych.

Wszystko jest teraz w sieci

Dzięki telewizji internetowej możemy teraz śledzić seriale online na naprawdę wysokim poziomie. Aktorzy, którzy obecnie grają w serialach już nie są uważani za tych „gorszych”, lecz przeciwnie.  Bardzo chętnie podejmują się pracy na planie takiego ‘tasiemca”. Wynika to z różnych przyczyn. Obecnie  wpływ na to maja finanse i prestiż. Wszystko się zmieni. Teatry nie są miejscem bardzo obleganym przez widzów. Ale seriale filmowe już za tak!. Oglądalność ich znacząco wzrosła odkąd pojawiła się telewizja internetowa. To naprawdę znak naszych czasów. Online oglądamy filmy, seriale, paradokumenty, publicystykę. Robimy to kiedy i gdzie chcemy. Nie musimy rezygnować ze spotkań towarzyskich, czy tez odliczać czas do rozpoczęcia filmu. Nie, o tym możemy już zapomnieć.. Telewizja internetowa pomaga nam się odprężyć. Pozwala zapanować nad czasem i własnym relaksem. Wystarczy tylko szybka instalacja i masz nieograniczony dostęp do mediów. Sprawdź koniecznie!

Tak zwani “seryjni”

Badania przeprowadzone przez MEC wyraźnie wskazują, ze wśród polskich internautów 24 % – to tak zwani „seryjni” widzowie. Dlaczego seryjni? O co w tym chodzi?. Otóż mężczyźni Ci – bo to przeważanie ta płeć – częściej niż przeciętny internauta korzysta z torrentów. Z badań tych dowiadujemy się również innych ciekawych rzeczy.

Binge-watching

Blisko 40 % to widzowie nowej fali  „binge-watching”, czyli ci którzy oglądają co najmniej 3 odcinki serialu z rzędu.

Internet zdecydowanie wyprzedza tradycyjną telewizje. Wygrywa! Jest dostępny od ręki, za darmo, bez reklam. Swój ulubiony film może oglądać nawet czekając w kolejce do lekarza, czy w pociągu. Wystarczy smartfon, tablet, laptop, Internet. To wszystko!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na www.weeb.tv i przekonaj się sam, jak to działa!

Posty powiązane

Comments (2)

[…] rozrywki staje się Twoją grą. Możesz przeglądać różnorodne kategorie, takie jak filmy, seriale, dokumenty, a nawet programy telewizyjne na żywo. Nie ma znaczenia, czy lubisz oglądać aktualne […]

[…] usługa streamingowa, która oferuje dostęp do szerokiej gamy treści w postaci filmów, seriali, programów rozrywkowych i wiele więcej. Co wyróżnia tę platformę na tle tradycyjnej […]

Zostaw komentarz