MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Polska telewizja internetowa w Chicago

Polska telewizja w Chicago jest już dostępna. Teraz możesz być na bieżąco w polskich serialach, rozgrywkach sportowych czy wiadomościach z kraju. Więcej informacji

Polska telewizja internetowa już w Chicago!

Mieszkasz nad jeziorem Michigan w stanie Illinois, w Chicago? Fascynujące! Możesz na żywo zobaczyć Cloud Gate, czyli tzw.pomnik „fasoli” – jeden z głównych symboli tego miasta. Świetnie! Ale to nie koniec. Teraz, możesz też na żywo oglądać polską telewizję! Tak, to jest możliwe. 

Kolejne dobre wiadomości są równie energetyzujące:

  • darmowy dostęp,
  • wysoka jakość odbioru,
  • możliwość samodzielnego planowania miejsca i daty odbioru.
  • dodatkowo bez reklam! Bez dwóch zdań, to pakiet marzeń!
Telewizja możliwości

Z polską telewizją nawet za Oceanem możesz być na bieżąco w rewolucjach Magdy Gessler, sportowych rozgrywkach Legii Warszawa czy też w życiu rodzinnym Państwa Norek.

Bezpłatna i nielimitowana telewizja w Chicago dostępna jest w www.weeb.tv.

Czego potrzebujesz do odbioru polskiej telewizji?

Telewizja internetowa wymaga połączenia internetowego o odpowiednich parametrach. Dlatego, powinno być ono  szybkie, stabilne i nielimitowane. Jest to warte podkreślenia, bo im szybsze łącze, tym lepsza jakość transmisji.

Dodatkowo, musisz  dokonać ważnego wyboru. Czego? Urządzenia  do odbioru transmisji…będzie to laptop, tablet, tv czy smartfon? Co wybierasz?

No i krok ostatni, instalacja oprogramowania Kodi. Oprogramowanie to, w przeciwieństwie do konkurencji jest dostępnego za darmo, na stronie producenta.

Proste! Prawda?

Dosłownie kilka kroków i wokół ciebie rozbrzmiewać będzie polski język. Od razu poczujesz, że masz kontakt z ojczyzną. Poczujesz się bardziej rodzinnie. To naprawdę fajne emocje. Duplikuje się energia do działania. Jest naprawdę cool. W związku z tym, nie zwlekaj dłużej! Wejdź na weebtv ! Sprawdź sam! Działaj!

Reasumując, wybierając tego operatora, dokonujesz dobrego wyboru! Ponieważ  jest jeszcze jedna, ważna zaleta weebtv. Otóż jest to telewizja internetowa otwarta na ciekawą współpracę. Telewizja internetowa niesamowicie elastyczna i przyjazna swym odbiorcom. Współpracuje bowiem zarówno z dystrybutorami filmów czy kanałów tv, ale również z Youtuberami. Bardzo oryginalne rozwiązanie, gwarantujące różnorodną ofertę. Zapraszamy!

Posty powiązane

Comments (1)

[…] zdecydowanie wyprzedza tradycyjną telewizje. Wygrywa! Jest dostępny od ręki, za darmo, bez reklam. Swój ulubiony film może oglądać nawet czekając w kolejce do lekarza, czy w […]

Zostaw komentarz