MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Telewizja internetowa na żywo

Własny kanał tv? Nic prostszego. Z telewizją internetową teraz wszystko jest możliwe. W swoim stylu i na własnych zasadach… zresztą, sprawdź sam!

Telewizja internetowa to prawdziwy hit!

Telewizja internetowa daje nam wolność i swobodę w dokonywaniu wyboru. Wszelakiego, bo dotyczącego czasu, miejsca i oglądanej treści. A my coraz bardziej tę wolność sobie cenimy.

Z badań rynkowych wynika nawet, że sukcesywnie spada zainteresowanie konsumentów zakupem telewizorów. Jednym z powodów jaki się wymienia, jest właśnie możliwość oglądania telewizyjnej ramówki na przenośnych nośnikach, typu telefon, laptop, a nie stacjonarnie w jednym miejscu. Cóż, znak czasu.

Telewizja weeeb.tv idzie w tym temacie zdecydowany krok na przód. O co chodzi? Otóż, platforma ta daje szansę tworzenia własnego kanału i udostępnianie go innym odbiorcom. Niesamowite, możemy stać „właścicielami” stacji telewizyjnej…oczywiście z przymrużeniem oka.

Ale fakt jest taki, ze w domowym zaciszu, przy użyciu własnego komputera możemy transmitować zarówno stacje radiowe jak i telewizyjne i to to na żywo. To co nas interesuje, może również stać się ciekawym dla innych.

Możemy wpływać na gusta odbiorców. Pokazywać im intrygujące miejsca i ciekawych ludzi. Czy też relaksować nadawaną muzyką i dodawać energii sportem.

Jak skorzystać z serwisu?

Dosłownie w kilku krokach. Po pierwsze należy zarejestrować się w serwisie i zaakceptować regulamin. Następnie kliknąć w link aktywacyjny przesłany na maila…i tyle. To wszystko.

Od tej pory możemy samodzielnie korzystać z platformy. Możemy kreować swój świat cyfrowy.

Prawa autorskie

Ponieważ zależy nam na uczciwym edytowaniu treści medialnych, pamiętać musimy o prawach autorskich. Nie naruszymy ich wówczas, gdy:

–  sami jesteś autorem publikowanych treści, lub

– mamy zgodę autorów lub innych osób dysponujących prawami do tych materiałów na rozpowszechnianie ich własności na platformie WeebTv.

Ważne! zgoda ta może być indywidualna lub na podstawie licencji. Licencja natomiast obejmować musi pozwolenie na kopiowania oraz rozpowszechnianie swego dzieła. Szczegóły dostępne są tutaj!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na www.weeb.tv i przekonaj się sam!

 Zapraszamy!

Posty powiązane

Comments (1)

[…] ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI WEEBTV BLOG 0   Aktualności WEEBTV […]

Zostaw komentarz