MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Telewizja internetowa na dzień dobry

Telewizja internetowa w dzień i w nocy bawi nas i naucza. Obecnie, jest dosłownie na wyciągniecie ręki. Smartfon, laptop, tablet – to ty wybierasz. Dlatego sprawdź, na co warto zwrócić uwagę, by dokonać trafnego wyboru!

 

Czas stopniowo zmienia wszystko. Również i nasz kontakt z mediami. Mamy coraz większe oczekiwania i bardziej precyzyjne są nasze preferencje. Z pewnością nie chcemy być już “więźniami” ramówki telewizyjnej.

Tak przy okazji, pamiętasz jak programy telewizyjne kupowało się w kiosku ruchu? Teraz praktycznie i jedno i drugie przeszło do lamusa. Owszem, funkcjonuje  jeszcze w rzeczywistość, ale ma wyraźne tendencje spadkowe. Teraz wszystko praktycznie jest online, również menu telewizyjne. Mało tego? Teraz możesz sam tworzyć swój program telewizyjny i oglądać go w swoim czasie.

Na co warto zwrócić uwagę?

Ważne, aby oferta spełniała wszystkie nasze oczekiwania. Była korzysta i elastyczna. Taka właśnie jest telewizja weeb.tv. Propozycja dostosowana do Twoich potrzeb. Dlaczego? Otóż, to TY :

  • wybierasz co oglądasz,
  • z kim oglądasz,
  • nawet gdzie oglądasz. Korzystasz ze smartfona, telewizora, komputer stacjonarnego, laptopa, tableta.

Oglądasz w domu, na świeżym powietrzu, w pracy i środkach transportu.

Oglądasz tv, ze swoim chłopakiem/dziewczyną, lub z grupą znajomych.

Śmiejesz się, wzruszasz, uczysz, ćwiczysz, edukujesz.

Jest bodajże tyle opcji, ile masz pomysłów w głowie.

Dlatego weeb.tv jest świetnym wyborem. Powiesz, inni też tak tak mają. To ja wyłożę na stół dodatkowe asy:

  • bez reklam,
  • bez opłat!

robi się coraz bardziej ciekawie…wyłożę kolejne asy:

To właśnie Ty możesz współtworzyć tę telewizje. Ty możesz nadawać własne programy, dzielić się z innymi tym co Cię interesuje.

Dzięki temu możesz bezpiecznie zdobywać doświadczenie zawodowe i kreować swoje portfolio. Łączysz to co fajne, z tym co pożyteczne. Dodatkowo, cała instalacja aplikacji telewizji weeb.tv jest dziecinnie prosta i oczywiście darmowa. Nie ponosisz żadnych kosztów, nie masz tez żadnych zobowiązań. wszelkie szczegóły wyjaśnione są na stronie w sekcji Regulamin. Od początku wiesz co leży w twojej gestii.

Koniecznie sprawdź tę ofertę i skorzystaj z niej. Nic nie tracisz, a wiele zyskujesz!

 

 

Posty powiązane

Zostaw komentarz