MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Polskie seriale za granicą

Gdzie oglądać polskie seriale za granicą? Dowiedz się, jak znaleźć ulubione polskie seriale dodatku za darmo, dzięki telewizji internetowej WeebtV!

Polska telewizja za granicą

Polska kinematografia ma się świetnie, a dowodem na to są liczne ekranizacje, bijące rekordy popularności na platformach streamingowych.

Dla tych, którzy mieszkają za granicą, ale chcieliby pozostać na bieżąco z nowościami polskiego kina mamy niespodziankę – darmowa telewizja internetowa WeebTV dla Ciebie. Dowiedz się, gdzie możesz ją znaleźć i jak z niej skorzystać!

W ostatnich latach coraz więcej polskich seriali zdobywa popularność za granicą, szczególnie w Europie. Oto kilka z nich:

  1. “The Woods” (“W głębi lasu”) – thriller kryminalny oparty na powieści Harlana Cobena. Serial został wyprodukowany przez Netflixa i zdobył międzynarodową popularność.
  2. “1983” – serial science fiction, który opowiada alternatywną historię Polski, w której wydarzenia z 1983 roku wywołują lawinę zmian politycznych i społecznych.
  3. “The Border” (“Wataha”) – kryminalny serial akcji, który opowiada o pracownikach polskiej straży granicznej i ich walkach z przestępczością transgraniczną.
  4. “The Pact” (“Sprawa dla reportera”) – serial oparty na faktach, który opowiada o dziennikarzach prowadzących śledztwo w sprawie morderstwa.
  5. “Blinded by the Lights” (“Szarpane serce”) – serial oparty na powieści Jacka Hugo-Badera, który opowiada o życiu nocnym Warszawy i związanym z nią światem przestępczym.
  6. “Ultraviolet” – serial kryminalny, który opowiada o grupie detektywów, którzy wykorzystują technologie i media społecznościowe do rozwiązywania spraw kryminalnych.
  7. “The Mire” (“Rojst”) – kryminalny serial oparty na faktach, który opowiada o śledztwie w sprawie zabójstwa na terenie podmokłych okolic.

Te seriale, wraz z wieloma innymi produkcjami, pomagają w promowaniu polskiej kultury i sztuki, a ich międzynarodowy sukces pokazuje, że polskie kino i telewizja mają wiele do zaoferowania światu.

 

 

Bezpłatna telewizja internetowa WeebTV

Miejsce, w którym masz dostęp do ulubionych seriali za darmo – czy to jest możliwe? No pewnie, że tak! Darmowa telewizja online WeebTV sprawia, że masz wszystko pod ręką – zawsze i wszędzie! Wystarczy, że pobierzesz wtyczkę ze strony operatora na dowolne urządzenie, to może być np. tablet, telefon lub laptop. Uruchom WeebTV już teraz i ciesz się nieograniczonym dostępem do ulubionych seriali!

Szukasz programów dla swoich pociech?

Odkryj polskie bajki dla dzieci za granicą
i dowiedz się, gdzie je znaleźć!

Posty powiązane

Zostaw komentarz