MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Polskie komedie hitem telewizji online

Polskie komedie od lat bawią nas do łez. Teraz dostępne są również w telewizji online. Dlatego śmiać się możemy z nich dosłownie na żądanie. Zainteresowany? Chcesz się dowiedzieć jak skorzystać z takiej opcji? Czytaj dalej!

Polskie komedie hitem telewizji online

Któż z nas nie zna tego tekstu […] „Memory five….Siara…i wszystko jasne”. Tak, tak to z kultowej już komedii „Kiler” Juliusza Machulskiego z 1997 roku na podstawie scenariusza Piotra Wereśniaka. Bohaterem filmu jest tytułowy Jerzy Kiler — taksówkarz, który znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze. W związku, z czym zostaje wrobiony w morderstwo gangstera.Za wszelką siłę próbuję się z tego wytłumaczyć i udowodnić swoją niewinność.
Świetna produkcja, w doborowej obsadzie – propozycja warta Oskara na każdy dzień.

Komedia dobra dla zdrowia

Bez względu na pogodę, zawsze jest dobry czas na dbanie o nasze zdrowie. Można to robić na kilka sposobów. Hartować swoje ciało poprzez np. zimne prysznice, suplementować się dobrodziejstwami z apteki, uprawiać sport, medytować, praktykować jogę.

Można też się śmiać!. Tak, badania dowiodły wielokrotnie, że ten – pozytywnie wpływa na nasz organizm jako całość. Śmiech wprowadza w drgania nasze mięśnie, a te jak pracują, to się wzmacniają. Już sama twarz promienieje i młodnieje od tego.

Dalej, nasz organizm staje się lepiej ukrwiony i dotleniony. Śmiejąc się, spalamy nawet kalorie. Wprowadzamy się w świetny nastrój, przez, co więcej, nam się chce robić. Nasza gospodarka hormonalna zaczyna się optymalizować. Jak nic, same plusy.

Dlatego warto się śmiać każdego dnia. Jeżeli nie znajdujesz na zawołanie powodów ku temu, jest i na to prosty sposób. Jaki? Otóż wystarczy wejść na platformę internetową weeb.tv. Tutaj powodów znajdziesz tysiące.
Telewizja ta bowiem umożliwia emisję wszelkich tytułów, w tym właśnie polskich komedii. Bez różnicy czy chcesz zobaczyć te kultowe jak np.:

– Kiler-ów 2-óch (1999)
– Miś (1980)
– Seksmisja (1983),
czy też wolisz najnowsze tytułu.

Humor to wyjątkowa ludzka umiejętność. Jest nam dana na własność, dlatego korzystajmy z niej do woli i bez umiaru. Korzystajmy też z pakietu propozycji telewizji weeb.tv. Wystarczy tylko ją zainstalować. Nowa wtyczka jest dostępna do pobrania z darmowej strony w linku obok: plugin.video.weeb.tv-0.3.0.zip.
Szczegóły na https://weeb.tv/xbmc

Sprawdź, skorzystaj i śmiej się, ciesz i baw!

Na zdrowie i dobry humor weeb.tv

Posty powiązane

Zostaw komentarz