MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Darmowa telewizja internetowa - gdzie oglądać

Szukasz alternatywnej telewizji online w Twojej przeglądarce? Koniecznie sprawdź ofertę WeebTV, która pozwala na bezpłatne oglądanie najnowszych filmów i seriali.

Polska telewizja online

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt by nie pomyślał, że dostęp do telewizji będzie możliwy niemal z każdego zakątka świata! Wystarczy do tego aktywne łącze Internetu oraz wtyczka WeebTV dostępna tutajBezpłatna telewizja internetowa dostępna jest za pomocą oprogramowania Kodi, które możesz pobrać ze strony Operatora. Po pobraniu oprogramowania należy zainstalować je na docelowym urządzeniu.

Darmowa telewizja internetowa – gdzie oglądać?

Jeśli system Kodi jest już zainstalowany na Twoim urządzeniu, przejdź w zakładkę ‘SYSTEM’, z menu wybierz ‘Add-ons’, następnie ‘Install from zip file’ – odnajdź pobraną wcześniej wtyczkę WEEBTV w postaci spakowanego pliku zip. Po kliknięciu w plik zip rozpocznie się instalacja pluginu. Po poprawnym zainstalowaniu wtyczki, wracamy do głównego ekranu gdzie przechodząc w zakładkę ‘VIDEO’, a następnie ‘Video Add-ons’ odnajdziemy wtyczkę telewizji internetowej WEEB.TV! Pamiętaj, że program Kodi jak i plugin WEEBTV jest również w wersji po polsku – zmiany domyślnych ustawień językowych dokonasz w zakładce ‘SYSTEM’. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty na www.weeb.tv.

Posty powiązane

Zostaw komentarz