MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Telewizja online dla najmłodszych

Telewizja online dla najmłodszych? Tak, to świetny sposób spędzenia czasu wolnego. Oczywiście w rozsądnych proporcjach. O tym, jak się bawić i edukować na weeb.tv przeczytasz w artykule.

 

TELEWIZJA dla naszych dzieci

Telewizja online dla twojego dziecka? Tak, to jest godna uwagi opcja spędzania czasu wolnego. Platforma weeb.tv daje możliwość decydowania o tym, co ogląda Twoja pociecha. Ty – Rodzicu natomiast masz pełen wgląd w programy i filmy, które są eksplorowane.

To jest wielka zaleta. Kolejną jest fakt, że nie musisz za to płacić. W ofercie jest bowiem szeroka gama programów i bajek dla dzieci w wersji darmowej. Dodatkowo, oglądać można je bez reklam. A jako rodzic doskonale zdajesz sobie sprawę z ich wpływu na domowy budżet. Tak, tak zapewne wiesz o czym mowa…

Edukacja w wesoło

Teraz nasze dziecko może również edukować się poprzez zabawę. I tak na przykład  „Miniabecadło” – to świetny program, który pomaga w przyswojeniu alfabetu. Z kolei  z programu „Chcę Umieć” dzieciaki dowiedzą się  jak wykonywać wiele, codziennych czynności. Jakich? Na przykład czesanie, wiązanie sznurówki, jazda na rolkach, robienie kanapek, sprzątnie. Następną świetną propozycją, są programy kulinarne dla najmłodszych. Nasza pociecha nauczy się jak łatwo i bezpiecznie przygotować posiłek dla całej rodziny.

Kolejna pozytywna strona telewizji online, to nauki języka angielskiego. Opcji jest kilka. Niezwykle przystępną jest po prostu oglądanie anglojęzycznych filmów czy też bajek. W ten sposób dzieciaki niezwykle szybko i przyjemnie uczą się nowych słów i zwrotów w obcym języku.

Ciekawy pakiet? Przyznasz, że tak.

A to tylko niewielki element całego m e n u  dla dzieciaków.

Co musisz Zrobić?

Jeżeli więc zdecydujesz się poznać wirtualny świat naszej platformy, wejdź na weeb.tv. Następnie pobierz aplikacje Kodi, i uruchom ją na swoim urządzeniu. Ofertę tv możesz teraz oglądać na monitorze tv, tablecie, a nawet na swoim telefonie. Gdzie tylko chcesz.

Nie zwlekaj dłużej! Skorzystaj z tej propozycji!

Satysfakcja gwarantowana! Zapraszamy!

Posty powiązane

Comments (2)

[…] można oglądać wartościowe bajki w telewizji internetowej i to za darmo? Sceptycznie podchodzisz do takiej możliwości. Zupełnie niepotrzebnie. Gdyż taka […]

[…] pamiętać, że telewizja online może być cennym wsparciem w edukacji i rozrywce Twojego dziecka, ale to Ty, jako rodzic, masz kluczową rolę w wyborze odpowiednich treści i kontrolowaniu czasu […]

Zostaw komentarz