MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Propozycje hitów kinowych na lipiec

Co nowego w świecie kina czeka nas na wakacjach? Odkryj propozycje filmów i seriali na lipiec, które dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń!

Propozycje hitów kinowych na lipiec

Temperatura za oknem nie spada, wręcz przeciwnie – wciąż rośnie, a z nią lista gorrrących premier kinowych w lipcu;) Jesteście ciekawi, jakie hity kinowe będzie można obejrzeć na wakacjach? Już na samym początku miesiąca, 1 lipca, pojawią się w polskich kinach kultowe Minionki tym razem w odsłonie Wejście GruKojarzycie te małe urocze istotki? Tutaj obejrzycie jeszcze inne polskie bajki online

 

Premiery kinowe na wakacje

Fanów Marvela z pewnością zainteresuje premiera, która będzie mieć miejsce 6 lipca – mowa o filmie Thor: Miłość i Grom. Przed głównym, bohaterem, Thorem, bogiem piorunów czeka nie lada zadanie – znalezienie wewnętrznego spokoju. Czy zdoła podołać wyzwaniu? O tym przekonamy się w lipcu na premierze kinowej, a do tego czasu sięgnij po kultowe polskie seriale, dostępne za darmo w telewizji internetowej WeebTV. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat oferty.

Posty powiązane

Zostaw komentarz