MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Komedie online- gdzie ich szukać?

Komedie online! To świetny pomysł na rozpoczęcie Nowego Roku. Co ty na to, żeby każdego dnia obejrzeć jedną komedie? W ten sposób wyrobisz w sobie nawyk śmiechu i relaksu. Fajna propozycja? Fajna! zresztą przekonaj się sam!

Komedia dla zdrowia

Znasz to powiedzenie „śmiech to zdrowie”, prawda? I co o tym sądzisz? Bo badania naukowe jak nic, potwierdzają słuszność tej tezy. Posłuchaj, głównym propagatorem tego nurtu był niejaki Norman Cousins. Niezwykle energiczny człowiek, który nie mógł pogodzić się ze swoją chorobą. Chorobą, która go znaczenie ograniczała. Dlatego jak tylko mógł, oglądał zabawne filmy czy programy i przyniosło mu to niesamowicie dobre efekty zdrowotne. Naprawdę!
Terapia śmiechem – bo o tym tu mowa – prowadzi bowiem do rozładowywania napięć emocjonalnych i stresu. Dodatkowo odpręża i rozluźnia. Ponoć dziesięć minut śmiechu przynosi taki sam efekt relaksacyjny jak dwugodzinny odpoczynek. Rewelacja!

Badaniem wpływu śmiechu na organizm pod kątem psychologicznym i fizjologicznym zajmuje się dziedzina nauki zwana gelotologią (od greckiego gelos – śmiech)…to taka ciekawostka.

Ale wracając do tematu…śmiech to zdrowie i basta! Dlatego nie zwlekaj dłużej i śmiej się dużo każdego dnia. Aby Ci to ułatwić, platforma weeb.tv proponuje szeroki pakiet filmów i programów do wyboru. Bez zbędnych formalności, papirologii, czy wysokich opłat. Uwaga! To tylko w wersji Premium, poza nią nie ma żadnych opłat. Wszystko jest proste i bez kosztowe. Wszelkie warunki i prawa opisane są w regulaminie. Ty wybierasz, Ty decydujesz!
Wystarczy dosłownie parę kroków i możesz bez problemów zacząć oglądać komedię i bawić się do woli. Śmiejąc się, pozytywnie energetyzujesz swój organizm, a ten zyskuje min. większą energię do walki z wirusami. Precz z infekcjami!
Nie zaprzeczysz teraz, że warto! Warto spróbować! Zainstaluj weeb.tv i ciesz się dobrym zdrowiem.

Posty powiązane

Comments (1)

[…] znajdziesz tysiące. Telewizja ta bowiem umożliwia emisję wszelkich tytułów, w tym właśnie polskich komedii. Bez różnicy czy chcesz zobaczyć te kultowe jak […]

Zostaw komentarz