MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Najlepsza muzyka z telewizja online

Najlepsza muzyka z telewizją online! Tak właśnie, tak! Wystarczy tylko zalogować się na platformie weeb.tv. Wystrzałowy klimat gwarantowany, rytmy same poniosą Cię parkiet. Zresztą przekonaj się sam!

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami. Już za chwilę rozpoczniemy Sylwestrowe świętowanie. Warto zadbać w tym dniu o dobrą muzykę. Tym bardziej, jeżeli zdecydowałeś się na przywitanie Roku 2023 w domowych progach.

Muzyka w Sylwestra

Nie, nie musisz się martwić. Zdążysz. Nie potrzebujesz wcale wychodzić z domu. Nie martw się też o abonament. Absolutnie! Możesz o tym zapomnieć.
Po prostu zrób sobie kawkę i wygodnie usiądź w fotelu. Weź do ręki smartfon i pobierz aplikacje z bezpłatnej strony. Następnie pobierz wtyczkę WEEBTV w postaci pliku zip (plugin.video.weeb.tv- [numer wersji].zip). i uruchom zainstalowany program Kodi na swoim urządzeniu (komputer, TV, telefon, konsola itp.). Szczegóły znajdziesz tutaj.

To naprawdę proste, szybkie i bezpłatne! Nie ryzykuj! a zobaczysz, że wesoło spędzisz tę wyjątkową noc i oczywiście nie tylko tę.

Jest jeszcze jedna fajna opcja. Pytasz jaka? Otóż…Ty sam możesz w tym czasie uruchomić, nazwijmy to własną rozgłośnię radiową lub telewizyjną. Tak, nie przesłyszałeś się!  Możesz nadawać filmy, programy i muzykę oczywiście. Serio! Telewizja weeb.tv daje taką możliwość. Wszelkie warunki, prawa i obowiązki przedstawione są w regulaminie.
To co, decydujesz się? Tak! To super! Włącz zatem weeb.tv i zacznij już dziś mentalnie przygotowywać się do Wielkiej Nocy 😊 Sylwester 2022!  Niech się dzieje dobra zabawa!

Zapraszamy do wspólnej zabawy

i życzymy wszelkich pomyślnych zdarzeń i przeżyć

w Nowym 2023 Roku!

 

Posty powiązane

Comments (1)

[…] drzwi do nieskończonych możliwości muzycznych. Użytkownicy mogą korzystać z różnorodnych programów muzycznych dostosowanych do różnych gustów i nastrojów. Bez względu na to, czy kochasz rocka, jazz, pop […]

Zostaw komentarz