MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Polska telewizja na Florydzie

Lecisz na Florydę? A może tam po prostu mieszkasz, ale tęsknisz za polskimi klimatami i chcesz oglądać rodzimą telewizję? Wybierz WeebTV – telewizję internetową, również w wersji premium. I miej nielimitowany dostęp do polskiej kultury, sportu i rozrywki. Zainteresowany? Więc czytaj dalej!

Polska telewizja na Florydzie

Floryda, stan na południowym wschodzie Stanów Zjednoczonych, zapierająca dech w piersi, przestrzeń. Z danych statystycznych wynika, że Polonia w Stanach Zjednoczonych liczy ok. 9 milionów ludzi, z czego aż przeszło pół miliona mieszka na Florydzie. Stanowi to ok. 6% amerykańskiej Polonii. Nie ma w tym nic dziwnego, piękne klimaty kojarzą się z pięknym życiem. Życie staje się bajką!

Tym bardziej cieszy fakt, że mieszkając tak daleko od kraju nad Wisłą można, być tak blisko z polską tv. W dobie Internetu nie jest to niczym nowym. Ale…no właśnie jest “ale”, …ale nigdy nie było to takie proste! bez opłat! bez reklam.

Ty wybierasz, nawet sam możesz nadawać programy. co? gdzie? kiedy? – to wybory, których Ty musisz dokonać. Potem już tylko korzystasz.

O czym warto wiedzieć!

Sama aplikacja telewizji internetowej weeb.tv, bo o niej mowa – jest bardzo łatwa. Wystarczy, że pobierzesz odpowiednią aplikację (szczegóły tutaj), zainstalujesz i już! Możesz od teraz oglądać na smartfonie, laptopie, tablecie, komputerze, telewizorze…duży wachlarz możliwości. Prawda? Na plaży, nie problemy. Musisz mieć tylko dostęp do Internetu, to nawet tam możesz obejrzeć mecz polskiej reprezentacji w piłkę nożną. hmmm…czy Lewandowski strzeli dziś gola? Oto jest pytanie.

Dostęp do Internetu jest z pewnością. Skąd ta pewność? W Canaveral, na Florydzie mieści się Centrum Kosmiczne im. Johna Fitzgeralda Kennedy’ego, czyli ośrodek NASA. Dlatego wydaje się naturalnym, że tam wszystko musi perfekcyjnie działać. Więc bądź spokojny, również na miękkim plażowym piaseczku możesz poznawać tradycyjne, polskie kulinaria online. Telewizja internetowa daje taka możliwość i to bez zbędnych opłat. Ot, instalujesz i korzystasz!

Ciekawostka, czy wiesz jakie są dwa najbardziej znane wynalazki z Florydy rodem?…lodówka i olejek do opalania. A czy wiesz, która telewizja online daje pakiet możliwości w amerykańskiej wersji XXL i to za free, nawet na Florydzie.? tak, tak – to właśnie TA telewizja. Pisaliśmy o tym tutaj. Zerknij i przekonaj się sam.

Tymczasem nie trać dłużej cennych chwil i już dziś zobacz co się się dzieje na polskiej scenie filmowe! Sprawdź koniecznie, to jest naprawdę dobry wybór!

Posty powiązane

Comments (1)

[…] na tym, że możesz zabrać swoje ulubione programy ze sobą w letnią podróż. Czy to na plażę, w góry czy do klimatyzowanego pokoju hotelowego, wystarczy jedno urządzenie mobilne, aby […]

Zostaw komentarz