MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG

Rozpoczęło się nadawanie! Darmowe ukraińskie kanały online! Telewizja internetowa wychodzi naprzeciw aktualnym potrzebom odbiorców i udostępnia również programy w języku kraju ogarniętego wojną.  Oglądaj filmy, programy, słuchaj wiadomości czy radia. Wszystko w jednym miejscu, na weeb.tv. Czytaj dalej!

Darmowe ukraińskie kanały online

Ukraińska telewizja jest już dostępna online. Bez żadnych opłat można oglądać ukraińskie programy i filmy online. Bez opłat, bez abonamentu, bez reklam. Po prostu i od ręki. Pobierasz aplikacje i jesteś na bieżąco w tym, co dzieje się na Ukrainie. Niestety nie dzieję się dobrze. Wojna trwa.

Bądź na bieżąco!

Aby umożliwić bieżące śledzenie sytuacji na Ukrainie telewizja weeb.tv uruchomiła również nadawanie ukraińskich programów tv. Dodatkowo można również słuchać radia. Wszystko to po to, by wspomóc wojennych uchodźców. W obecnej sytuacji jest bowiem ważne by mieć dostęp do aktualnych wiadomości. Dodatkowo możliwość słuchania informacji w ich własnym języki sprzyja i podnosi morale. Daje poczucie łączności z ojczyzną.

Ukraińskie programy online dostępne są po zalogowaniu się i aplikacji wtyczki Kodi. Wówczas zyskujesz nielimitowany dostęp do wszelkich programów, filmów i rozrywki, w tym również w języku ukraińskim. Oglądać możesz wszystkich urządzeniach mobilnych oraz standardowo na telewizorze. Ty wybierasz. Masz na to realny wpływ. To nic nie kosztuje. Podstawowy pakiet jest całkowicie darmowy. Opata jest tylko w pakiecie Premium.

 

Telewizja internetowa

Telewizja internetowa daje możliwość decydowania i o tym w jaki sposób spędzamy czas wolny. Ponadto daje możliwość wyboru, gdzie chcemy wysłuchać informacji, gdzie chcemy obejrzeć film. Wybierasz też, czy chcesz oglądać na telewizorze, a może jednak monitorze komputera, czy tez tablecie. Do ciebie należy decyzja. Dlatego nie warto zwlekać. Dołącz już dziś do grona odbiorców w telewizji weeb.tv i bądż w stałym kontakcie z faktami i nowościami telewizyjnymi. Przekonaj się sam, że to bardzo proste. Przekonaj się, że naprawdę warto!

Posty powiązane

Zostaw komentarz