MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Polska telewizja na telefon

Oglądanie w telefonie? Tutaj nie ma żadnych ograniczeń. Stawiasz na mobilność? I bardzo dobrze! Czasy się zmieniają i to na lepsze. Nie będzie już dla Ciebie przeszkodą w oglądaniu polskiej telewizji fakt, że akurat mieszkasz na wyspach i jedziesz autobusem, do pracy. To już czas przeszły!

Polska telewizja na telefon

Jako czynni użytkownicy urządzeń mobilnych, nie wyobrażamy już sobie chyba sytuacji braku dostępu do Internetu. Daje nam on przecież tyle korzyści. W każdej chwili możemy wspomóc swoją wiedzę i pamięć, możemy skontaktować się z bliskimi, możemy w końcu – nawet na obczyźnie mieć kontakt z Polską.

Tak, polskie programy telewizyjne można również oglądać online. Nie ma z tym problemu. Jest wiele ofert. Dlatego warto jednak wybrać dobrego, sprawdzonego operatora. Wówczas satysfakcja gwarantowana. W tym celu zwróćmy uwagę na polecane na rynku, aplikacje na telefon, jeżeli właśnie w ten sposób będziemy korzystać z telewizji internetowej.

Telewizja internetowa weeb.tv ma w swojej ofercie, sprawdzone już rozwiązanie. Naprawdę, ciekawa i różnorodna oferta. Szczegóły sprawdź pod tym linkiem. Weeb TV to serwis internetowy, umożliwiający oglądanie wybranych kanałów filmowych, sportowych, publicystycznych czy rozrywkowych.. Uwaga! Dostępne są dwie opcje korzystania z serwisu. Podstawowa, która jest całkowicie bezpłatna i płatna w wersji Premium. Sprawdź i wybierz optymalne dla siebie rozwiązanie.

Telewizor czy telefon?

Statystyki wyraźnie wskazują na fakt spadającej popularność telewizji stacjonarnej, na rzecz telewizji internetowej. Nie ma co się dziwić. Dzisiaj wszystko przyśpiesza, sprawy do załatwienia mnożą się na potęgę. My natomiast musimy to wszystko pogodzić ze sobą, pozałatwiać – więc gonimy. Szybko, prędko, w pośpiechu. To kiedy tutaj znajdziemy czas by obejrzeć przysłowiowe “M jak miłość”?

Instrukcja instalacji na telefonie

Dlatego telefon, jest dla nas niejednokrotnie pierwszym komunikatorem. Tak więc co należy zrobić, żeby móc oglądać tv na swoim telefonie? Otóż:

1. pobierz aplikację Kodi

2. zainstaluj wtyczkę weeb tv

3. uruchom aplikację

4. wybierz opcje „Show all channels”

5. wybierz kanał, który Cię interesuję

6. oglądaj

Proste? Prawda?

Nie zwlekaj więc, sprawdź, przekonaj się jakie to miłe uczucie. Wybierasz co chcesz oglądać, gdzie i z kim…bo dobre towarzystwo zawsze jest w cenie. Od teraz polska telewizja w telefonie zapewni ci rozrywkę, wzbogaci wiedzę i doda sportowego animuszu. Skorzystaj teraz!

Posty powiązane

Comments (3)

[…] kiedy chcesz i gdzie chcesz. Możesz oglądać nawet na telefonie, wystarczy, że masz dostęp do internetu. To […]

[…] znanych i uznanych tytułów możesz obejrzeć już dziś na swoim telefonie. Wystarczy, ze pobierzesz aplikację Kodi i dokonasz wyboru opcji abonamentu i od razu masz […]

[…] telewizji bez reklam i na różnych urządzeniach. Tak, możesz korzystać również ze swojego smartfonu. Super! Prawda? Kolejną zaletą weeb.tv jest prosta instalacja i obsługa platformy. Plusem są […]

Zostaw komentarz