MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Telewizja internetowa dla najmłodszych!

Telewizja online dla najmłodszych na telefonie, tablecie i…u stomatologa? Oczywiście jest taka opcja. Telewizja online przychodzi z pomocą. Bez zbędnych procedur, opłat i reklam. Zresztą sprawdź sam!

EDUKACYJNE TREŚCI DLA DZIECI

Było sobie życie…

Czy pamiętasz tę kultową można by śmiało rzec, serię? Edukacyjne, animowane treści dla dzieci. Świetny serial, który w zabawny sposób tłumaczy dzieciom, sposób funkcjonowania ludzkiego ciała. Na przykład co się dzieje w środku nas, kiedy upadamy na kolano? Co robią wówczas czerwone krwinki?

Decyzja należy do ciebie!

…dlaczego o tym przypominam? Otóż dlatego, żeby uspokoić rodziców, którzy wahają się przed pokazywaniem dzieciom bajek w telewizji. Oczywiście decyzja ZAWSZE należy do nich. Ale warto szerzej spojrzeć na te kwestię. W dzisiejszych czasach mamy tak szeroki pakiet możliwych i dostępnych programów dla dzieci, że w kontrolowanej ilości, z pewnością przyniosą naszej latorośli wiele dobrego.

Dzieciaki mogą bowiem oprócz bajek, oglądać mogą również programy edukacyjne, przyrodnicze, historyczne, hobbystyczne. Dla przykładu: jak pielęgnować roślinki, jak zrobić laurkę, jak dbać o rybki i jak…zrobić naleśniki?

Bez reklam i bez opłat

Jeżeli natomiast obawiasz się, że reklamy – które przecież są wszędzie – będą wprowadzać niepotrzebny ferment w główce twojego dziecka, to STOP! TU ich NIE MA!!!. Gdzie? Pytasz? W weeb.tv! Tak, istnieje bowiem świat bez reklam. I bez opłat również…idąc dalej śladami wątpliwości. W pakiecie Standard, nie ponosisz żadnych opłat. Regulaminowe, obowiązują dopiero w pakiecie PREMIUM. Decyzja należy do Ciebie, z czego skorzystasz.

Tutaj wszystko jest proste! Proste reguły i prosta aplikacja. Sprawdź sam i przekonaj się czy warto!

 

Telewizja internetowa może być dla nas zbawieniem, podczas wizyty na fotelu stomatologicznym. My dorośli nie lubimy tych wizyt, a co dopiero maluchy. Boją się bólu i niewygody. Dlatego, aby umilić im tę przykrą wizytę, włączmy im wesołą bajkę na telefonie. Wystarczy, że pobierzesz wtyczkę Kodi i zainstalujesz aplikację. Wówczas wszędzie, tam gdzie masz dostęp do Internetu, masz dostęp również do filmów i bajek. Jesteśmy uratowani! Dziecko patrzy na przygody Ekipy Chrumasa, a w tym czasie ząbek zostaje pięknie wyleczony. Teraz jak nic należy się nagroda, za takie bohaterstwo…ale już nie słodycze! Warto przemycać zdrowe przekąski, by uczyć zdrowych nawyków.

Posty powiązane

Zostaw komentarz