MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Hity kinowe na telefonie? Oczywiście

Kiedy za oknami jesienna plucha, wcale nie musisz wychodzić z domu, żeby dobrze się bawić. Możesz na własnej sofie oglądać kinowe hity i świetnie przy tym się czuć.  Zaintrygowany? Czytaj dalej!

Propozycje hitów kinowych na listopad

Niestety piękna, polska jesień rządzi się swoimi prawami. Raz cieszy oko tysiącami odcieni rdzawych barw, to znowu obmywa nas chłodnym deszczem. Kiedy słońce wychyli się zza chmur jest nam weselej i smutniej kiedy się za nie schowa. Ale, ale nie możemy uzależniać swego nastroju od zewnętrznej aury. Sami zadbajmy o to, by nam było weselej. Włączmy komedie i już! Chociażby “Święta inaczej” polską komedię aromatyczną, albo szwedzką produkcję “Świąteczny cud”….od samych tytułów zrobiło się cieplej na sercu. Przyznasz, że poczułeś święta?

A może jednak, pragniesz dreszczyku emocji? Kinowe hity intrygują różnorodnością. Bardzo proszę…”Czarna pantera: Wakanda w moim sercu”, albo włosko – amerykańska produkcja pt.: “Do ostatniej kości”. Te pozycję sprawią, że adrenalina sięgnie zenitu.

Wiele znanych i uznanych tytułów możesz obejrzeć już dziś na swoim telefonie. Wystarczy, ze pobierzesz aplikację Kodi i dokonasz wyboru opcji abonamentu i od razu masz dostęp do świata filmu. Możesz go mieć całkowicie za dramo i bez limitu oraz reklam, albo w  wersji Premium za opłatą określoną w regulaminie. Tak jak zdecydujesz, tak będziesz miał!  Wybór należy do Ciebie!

Premiery kinowe w grudniu

Pytasz co będzie działo się w filmowym świecie za miesiąc. Otóż już dziś wiadomo, że będą miały miejsce premiery takich filmów jak:

– Avatar: Istota wody

– Dzika Noc

– Nitram

– Kobieta na dachu, czy

– I wanna dance with somebody

Ale na te pozycje, przyjdzie nam jeszcze poczeka. tym czasem zaś proponuję sięgnąć po kultowe polskie seriale, dostępne za darmo w telewizji internetowej WeebTV.  Nie trać czas, dbaj o dobre emocje!

 

 

Posty powiązane

Comments (2)

[…] ją na swoim urządzeniu. Bez względu na to, czy chcesz oglądać programy tv na telewizorze, czy na smartfonie — jest to możliwe. Warunek to dostęp do Internetu. Im on jest bardziej stabilny i szybszy, tym […]

[…] ją na swoim urządzeniu. Bez względu na to, czy chcesz oglądać programy tv na telewizorze, czy na smartfonie — jest to możliwe. Możesz śmiać się nawet w porannej drodze do […]

Zostaw komentarz