MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Polskie kanały online dla każdego

Polskie kanały online dla każdego? Tak, tak nie ma z tym problemu. Zarówno dziecko jak i dorosły na platformie weeb.tv znajdzie coś dla siebie. Absolutnie! Nawet jak mieszkasz w USA lub w Anglii. Czytaj dalej!

 

TELEWIZJA DLA KAŻDEGO

Polskie kanały online bez limitu i opłat są już dostępne. Nawet jeżeli mieszkasz w Anglii lub jeszcze dalej w USA — również możesz skorzystać z tej oferty.

CO MUSISZ ZROBIĆ?

Wejdź na weeb.tv, pobierz aplikacje Kodi, i uruchom ją na swoim urządzeniu. Bez względu na to, czy chcesz oglądać programy tv na telewizorze, czy na smartfonie — jest to możliwe. Warunek to dostęp do Internetu. Im on jest bardziej stabilny i szybszy, tym oczywiście w wyższej jakości będziesz miał odbiór.

TV MENU

Platforma weeb.tv nadaje w wersji bez opłat oraz w wersji PREMIUM zgodnie ze stawką określoną w regulaminie. Możesz również samodzielnie nadawać treści medialne na tej platformie. Zasady są jasno określone tutaj i są bardzo proste. W ten sposób możesz promować i wraz z innym oglądać to, co Ciebie interesuje najbardziej.

weeb.tv to multimedialna platforma korzyści

Serio, możesz tutaj oglądać zarówno polskie, jak i zagraniczne programy. Możesz śledzić kultowe już seriale  już albo te, najnowsze. Możesz śmiać się na komediach lub wzruszać na romansach. Poczuć dreszczyk emocji na horrorze lub sensacji. Obejrzysz tutaj również wiadomości i programy rozrywkowe.

Oferta oparta na jasnych regułach. Dostępna dla każdego i wszędzie. Dlatego…

Nie zwlekaj dłużej! Zapraszamy!

Posty powiązane

Zostaw komentarz