MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Korzyści jakie daje telewizja internetowaa

Amerykański sen, sen o wolności….ziścił się, można by rzec. Już nie jesteś niewolnikiem ramówki telewizyjnej. Nie musisz tak lawirować pomiędzy obowiązkami, żeby zdążyć na ulubiony serial. Teraz to TY decydujesz! Ty jesteś panem swego czasu! To cieszy. Co jeszcze zyskujesz? Czytaj dalej!

Telewizja internetowa daje nam możliwość podejmowani samodzielnych decyzji

Telewizja naziemna…powszechna, telewizja internetowa …znak naszych czasów. I to jaki znak! Poczucie decydowania o kształcie własnego życia, daje nam komfort życia. Jakże to cenna możliwość. Jak dowodzą badania psychologiczne, co czwarta osoba ma dziś problem z podejmowaniem decyzji. Mowa tu nie tylko o decyzjach ważnych, strategicznych, lecz również o tych z dnia codziennego. Zagłębiając się dalej w meandry psychologii właśnie – uczenia się samodzielnego podejmowania decyzji – można zacząć od tych małych, typu: tak lub nie!

Z pomocą przychodzi…a jakże…telewizja internetowa. Tutaj właśnie każdego dnia możesz trenować swą umiejętność podejmowania decyzji. Co dziś chcesz oglądać?, kiedy?, gdzie?, z kim? Voilaaa! Decyduj!

Telewizja internetowa daje nam także możliwość nauki język

Tak! Nie spodziewałeś się takiej korzyści? A wystarczy tylko wybrać opcję tłumacza w języku angielskim, albo po prostu oglądania programów dostępnych w tym języku. To się nazywa nauka poprzez immersję. Godny polecenia sposób! Sprawdź sam.

Generalnie telewizji przypisuje się wiele cech pozytywnych, min:

  • nauka poprzez oglądanie filmów i programów dokumentalnych, przyrodniczych
  • bieżąca orientacja w świecie
  • rozrywka, relaks, odpoczynek
  • poszerzanie naszego światopoglądu.

I teraz pomyśleć tylko, że tego wszystkiego możemy doświadczać w wybrany przez siebie miejscu i czasie. Na telefonie i w pociągu, na łonie przyrody, w przerwie na lunch, wieczorem na sofie z laptopem w ręku …

Jeżeli myślisz, że to musi kosztować, być trudne itp. To się mylisz! Otóż wystarczy dosłownie pobrać odpowiednia wtyczki Kodi, zainstalować i już możesz doświadczać medialnych treści online. Dodatkowo, możesz doświadczać przestrzeni wolnej od reklam i opłat! Tyle dobrego jednej aplikacji. Wejdź i poznaj szczegóły.

Kolejna korzyść, to nie byle jaka, nauka poprzez praktykę!

Tak, bowiem ty sam możesz nadawać instalując platformę weeb.tv. To również jest banalnie proste i w miły, bezstresowy sposób przeprowadzi cię przez meandry tworzenia własnej stacji nadawczej. Tak niewiele musisz zrobić, aby zyskać tak wiele. Nie przegap tej okazji. Szczegóły poznacz tutaj!

Posty powiązane

Comments (4)

[…] Twórz i nadawaj we własnym stylu! Kreuj rzeczywistość swoją i innych. Miłej zabawy! […]

[…] z największych zalet Weeb.tv jest bogaty wybór programów i seriali, które są dostępne na żądanie. Możesz zapomnieć o […]

[…] z największych zalet Weeb.tv jest bogaty wybór programów i seriali, które są dostępne na […]

[…] realne wyzwania, z jakimi boryka się nasza planeta. Poprzez emocjonalne i poruszające historie, telewizja online może wzmacniać empatię widzów wobec przyrody oraz zachęcać do podejmowania działań na rzecz […]

Zostaw komentarz