MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Polskie seriale w Chicago
Zastanawiasz się właśnie czy możesz, będąc w Chicago oglądać polskie seriale? Śpieszymy z odpowiedzią….możesz! O tym gdzie i na jakich zasadach dowiesz się z poniższego artykułu. Nie szukaj już dalej, oto najlepsza oferta telewizji internetowej. Teraz i na własnych zasadach. Czytaj dalej.

Żyjemy w czasach, kiedy granicę pomiędzy krajami się zacierają. My sami wiec przenosimy swe życie poza granicę kraju. Czasami jest to Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, czy Hiszpania, często Ameryka. I to jest w tym piękne, nasza wolność i możliwość decydowania o swoim losie.

Bywa, że po latach wracamy do ojczyzny, bywa, że na obczyźnie zostajemy na stałe. Tak czy inaczej, będąc tam, mamy niegasnącą potrzebę obcowania z tym, co polskie”. Kultura, kulinaria, sztuka. Rodzina — wiadomo, jest na pierwszym planie, ale niekiedy różnica w czasie komplikuje swobodną komunikację. Ale jak powszechnie wiadomo tam, gdzie jest problem, jest też rozwiązanie. I tak również jest w tym przypadku. Kontakt z ojczystym językiem możemy mieć również poprzez telewizję internetową. Dokonując odpowiedniego wyboru, możemy być na bieżąco zarówno w filmach, programach rozrywkowych, wiadomościach na żywo, jak i serialach.
Te, właśnie od lat cieszą się niegasnącą popularnością. Polskie seriale na stałe wpisały się w naszą szeroką rozumianą kulturę narodową.

Sami swoi
Jak rozpętałem II wojnę światową
Killer
Chłopaki nie płaczą;

nie ma chyba osoby, która tego jeszcze nie oglądała. A jednak cały czas z chęcią wracamy do tych filmowych arcydzieł. Mało tego, mieszkając poza granicami Polski, swoim dzieciom również je polecamy. W ten sposób konfrontujemy z polskimi realiami w nietuzinkowy sposób.

Dlatego mieszkając nawet za Oceanem, w Chicago, Ontario, na Florydzie nie martw się o swój kontakt z Polską. Telewizja internetowa weeb.tv posiada propozycję, która nokautuje pozostałych.

Najważniejsza zasada brzmi: To TY tutaj rządzisz! Ty wybierasz pakiet, ty wybierasz również na czym, będziesz oglądać. Możesz na smartfonie albo laptopie, w domu lub na dworze. Możesz nawet samodzielnie tworzyć własny kanał filmowy albo radio. Dokładnie Tak! Bez ograniczeń i limitów. Kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Dlatego nie szukaj już dłużej, bo jesteś we właściwym miejscu. Wejdź tutaj i stwórz swoja własną platformę multimedialnych radości.

Posty powiązane

Comments (1)

[…] często podróżujesz za granicę lub zamierzasz spędzić dłuższy czas poza swoim krajem? Jeśli tak, to telewizja internetowa […]

Zostaw komentarz