MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Telewizja internetowa bez reklam
Zastanawiasz się czy istnieje telewizja internetowa bez reklam? Czy możliwym jest obejrzenie ulubionego filmu, bez ciągłych przerw na reklamę? Śpieszymy z odpowiedzią…TAK! Możesz spokojnie wejść w świat filmu i nic Cie nie będzie rozpraszać! Czytaj dalej!
Po co nam reklamy?

Znasz to? Siedzisz sobie wygodnie w fotelu i oglądasz swój ulubiony film. Akcja jest niesamowita, szybka, intrygująca i nad podziw zagadkowa. Co się teraz stanie, jaki będzie następny ruch głównego bohatera? Czy rzeczywiście Ann zostawi Rica?…i nagle…pojawia się REKLAMA…czyli kolejne 5 minut masz z głowy.
Wkurza Cię to, w ten sposób tracisz wątek, film się przedłuża, a Ty przecież nie masz go w nadmiarze.
Tak zwane reklamy „w trakcie filmu” umieszczane są automatycznie w miejscach naturalnych przerw w filmach. Ma to na celu zapewnienie równowagi pomiędzy wrażeniami widzów a możliwościami zarobkowymi reklamodawców.
Ale czy Ciebie to faktycznie przekonuje? Nie! Lecz spokojnie jest problem, jest rozwiązanie. Telewizja bez reklam istnieje. Gdzie? Jak?

Wejdź na weeb.tv!

Zaloguj się i korzystaj z telewizji online, wolnej od reklam. Wybierz pakiet, który Cię interesuje. Wybierz pakiet, w którym znajdziesz kanały największych polskich stacji telewizyjnych.
Na weeb.tv znajdziesz między innymi programy TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TV Puls. Znajdziesz też wiele innych anglo- i polskojęzycznych stacji telewizyjnych z niebanalnymi propozycjami.
Wpadnij do weeb.tv po rozrywkę i oglądaj ulubione medialne treści, albo słuchaj radia!
Zerknij jeszcze na pozostałe korzyści tej stacji:
– oglądasz bezpiecznie i legalnie
– oglądasz, ile chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz. Ty wybierasz czy na telefonie, czy na laptopie;

– możesz oglądać w Polsce, w mieście albo na wsi
– możesz tez oglądać podczas służbowej podróży lub innej eskapady poza kraj
Twoją granicą jest tutaj, Twoja wyobraźnia. To dobra wiadomość, prawda?
Dodatkowo masz dostępne po bezpłatnej weryfikacji i rejestracji. Tak wiele korzyści w jednym miejscu.

Dlatego nie szukaj już dłużej, bo jesteś we właściwym miejscu. Wejdź tutaji stwórz swoja własną platformę multimedialnych radości. Ciesz się telewizją bez reklam!

Posty powiązane

Comments (1)

[…] Brak reklam – co pozwala na spokojniejsze i nieprzerwane oglądanie. […]

Zostaw komentarz