MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Polska telewizja w telefonie

Uzyskaj mobilny dostęp do polskiej telewizji w telefonie, gdziekolwiek jesteś. Oglądaj ulubione seriale w drodze do szkoły, pracy czy w poczekalni i miej je zawsze pod ręką.

Telewizja na smartfonie

Czekasz na przystanku i Twój autobus się spóźnia? A może masz przed sobą długą podróż pociągiem i nie wiesz, jak zabić czas? Otrzymaj nielimitowane dojście do polskich kanałów telewizyjnych, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Aktywuj polską telewizję w telefonie i przełam nudę, oglądając najnowszy odcinek ulubionego serialu bez zbędnych reklam. Wybierając pakiet Premium telewizji WeebdTV, możesz oglądać polskie seriale w telefonie z dostępem do Internetu.

Telewizja w telefonie – jak z niej korzystać?

To zupełnie proste. Wystarczy, że zalogujesz się na stronie weeb.tv, a następnie, po aktywacji pakietu Premium, wybierzesz preferowany kanał w zakładce Telewizja na żywo. Nasza oferta obejmuje podstawowe kanały telewizyjne takie jak TVP, Polsat czy HBO, jak również kanały dla dzieci (Disney Junior, Baby TV) oraz kanały edukacyjne i muzyczne (History lub MTV Polska). Wybierz kanał zgodnie z Twoimi osobistymi preferencjami i ciesz się nieograniczonym dostępem do polskiej telewizji w swoim telefonie.

Posty powiązane

Comments (2)

[…] dostęp do Internetu i aktywne urządzenie – telewizor, laptop lub smartfon, gwarantujący polską telewizję w Twoim telefonie z pakietem Premium od […]

[…] Wielkimi krokami zbliżają się bowiem  Mistrzostwa Świata w piłce nożnej – to istne święto dla fanów tej dyscypliny i nie tylko. Jeżeli chcemy być na bieżąco wystarczy, że wybierzemy telewizję internetową „Weeb.tv”. Oglądamy wówczas kiedy chcemy i gdzie chcemy! Przekonaj się sam! […]

Zostaw komentarz