MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG

Mieszkasz na terenie Wielkiej Brytanii i chcesz pozostać na bieżąco z wiadomości z kraju? Polska telewizja w Anglii – wszystko, co powinieneś o niej wiedzieć!

Obserwuj najnowsze wiadomości! Polska telewizja w Anglii – gdzie jej szukać?

Z uwagi na ostatnie wydarzenia na arenie międzynarodowej coraz częściej śledzimy najnowsze informacje z rodzimego kraju oraz pozostałych państw. Nie ma znaczenia, czy jesteś stałym rezydentem wysp Brytyjskich czy przebywasz tam tymczasowo – polska telewizja w Anglii jest dostępna dla każdego! Zarówno na laptopie, smartfonie czy innym urządzeniu możesz oglądać polskie programy telewizyjneWystarczy jeden prosty krok, aby ją uruchomić.

Polska telewizja w Anglii – gdzie możesz ją znaleźć?

Aby oglądać programy telewizji polskiej za granicą, pobierz wtyczkę WeebTV i stwórz swój własny kanał multimedialny. Nadawaj na żywo ze swojego domowego komputera przez prosty program Adobe Flash Media Live Encoder, który jest dostępny do pobrania za darmo ze strony producenta adobe.com. WeebTV to jedno miejsce, w którym znajdziesz zarówno polskie programy informacyjne, jak i kanały z całego świata! Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej.

Posty powiązane

Zostaw komentarz