MULTIMEDIALNY ŚWIAT SPOŁECZNOŚCI
WEEBTV BLOG
Programy sportowe w Twoim telefonie

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata sportu, a do tego mieć wszystko pod ręką? Dowiedz się, w jaki sposób możesz oglądać polskie programy sportowe w Twoim telefonie!

Oglądaj programy sportowe bez limitów

I nie tylko mowa tutaj o limitach związanych z dostępem do Internetu, ale również pokonywaniu barier związanych z klasycznymi urządzeniami, takimi jak telewizor czy laptop. Od teraz możesz oglądać w swoim telefonie programy sportowe wszędzie i o każdej porze. Uzyskaj nieograniczony dostęp do najnowszych wiadomości ze świata sportu i wybierz telewizję online WeebTV, która pozwoli Ci na bieżąco śledzić ulubione sportowe wydarzenia.

Jak możesz uruchomić programy sportowe w Twoim telefonie?

Sportowe kanały na wyciągnięcie ręki, tu i teraz, w Twoim telefonie – czy to możliwe? No jasne, pod warunkiem, że wybierzesz telewizję internetową.  Aby ją aktywować, pobierz i zainstaluj wtyczkę WeebTV na swoje urządzenie mobilne. Do uruchomienia pobranej wtyczki będziesz potrzebować oprogramowania Kodi, które znajdziesz tutaj. Program jest kompatybilny m.in z takimi platformami jak Android, Windows czy Linux. Jeśli masz wątpliwości, jak samodzielnie uruchomić kanały sportowe na Twoim telefonie, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Posty powiązane

Comments (1)

[…] w dowolnym miejscu – czy to na plaży, w górach, czy nawet podczas podróży. Wystarczy smartfon, tablet czy laptop, by zanurzyć się w świat sportowych […]

Zostaw komentarz